Nawigacja kategorii:

Wszystkie nasze produkty pochodzą od polskich dystrybutorów, są oryginalnie pakowane oraz posiadają polską instrukcję.

Każdy oferowany towar posiada gwarancję polskiego dystrybutora na 6, 12, 24, 36 lub 60 miesięcy, potwierdzoną paragonem lub fakturą VAT. Takiej gwarancji nie dostaniesz u kogoś, kto sprowadza towar zza granicy.

Oferujemy tylko sprawdzony, markowy sprzęt car-audio, CB, GPS oraz GSM.

Koszty dostawy:

Wszystkie zamówienia powyżej 400 zł brutto przy przedpłacie na konto - wysyłka pocztą lub do paczkomatu GRATIS !!

Koszty dostawy przy zamówieniu do 400 zł brutto.

Odbiór osobisty
- odbiór osobisty w siedzibie firmy Cartexim - 0,00 zł

Paczkomaty Inpost
- przedpłata na konto - 9,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 12,00 zł

Poczta Polska
- przedpłata na konto - 11,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 16,00 zł

Kurier GLS
- przedpłata na konto - 15,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 20,00 zł

Sposób i termin zapłaty

- przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

- gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy);

- gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia);

- Płatność elektroniczna; poprzez szybkie płatności PayU

- Płatność w systemie ratalnym.

REJESTRATOR KAMERA MIO MiVUE 698 DUAL GPS - PROMOCJA STARE NA NOWE !!

Kod producenta:
prev
next
close
REJESTRATOR KAMERA MIO MiVUE 698 DUAL GPS - PROMOCJA STARE NA NOWE !!
cena netto 769,11 zł cena brutto 946,00 zł
Oblicz wysokość raty

Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka!

Okres gwarancji: 24 miesiące

Termin realizacji: wysyłamy natychmiast

Dostępność:
w magazynie
LUB
Wyślij znajomemu

REJESTRATOR SAMOCHODOWY KAMERA MIO MiVUE 698 DUAL GPS

Oddaj stary wideorejestrator lub urządzenie do nawigacji dowolnej marki i otrzymaj nawet 100 zł rabatu na nowe urządzenie !!

Co zrobić aby otrzymać rabat ?

KROK 1:

Kup urządzenie Mio objęte promocją w naszym sklepie. Promocja dotyczy urządzeń zakupionych w sklepie stacjonarnym lub online z opcją wysyłki.*

KROK 2:

W momencie zakupu lub płatności oddaj sprzedawcy stary wideorejestrator lub urządzenie do nawigacji dowolnej marki (nawigację samochodową, smartphone lub tablet). Sprzęt nie musi być sprawny.

KROK 3:

Odbierz swój rabat!

W zależności od modelu urządzenia pomniejszymy kwotę zakupu o rabat przewidziany za zwrot starego urządzenia.

*informujemy, ze w naszym sklepie jest możliwość realizacji transakcji z opcją wysyłki.

W przypadku chęci zakupu urządzenia MIO z promocji "Stare na nowe" przy zamówieniu nowego urządzenia z opcją wysyłki należy: 

a. poinformować nas mailowo lub telefonicznie o chęci zakupu urządzenia MIO w promocji "Stare na nowe"
b. odesłać do nas stary wideorejestrator lub urządzenie do nawigacji dowolnej marki (nawigację samochodową, smartphone lub tablet). Sprzęt nie musi być sprawny (po otrzymaniu przesyłki skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia otrzymania urządzenia.)
d. dokonać zakupu nowego urządzenia - podczas realizacji transakcji w naszym sklepie pomniejszymy kwotę zakupu o rabat przewidziany za zwrot starego urządzenia.

 

Mio MiVue Drive 50lm - 100 zł rabatu
Mio MiVue Drive 55lm - 100 zł rabatu
Mio MiVue Drive 60lm - 100 zł rabatu
Mio MiVue Drive 65lm - 100 zł rabatu

Mio Spirit 7500 Feu - 50 zł rabatu
Mio Spirit 7500 PL - 30 zł rabatu
Mio Spirit 8500 Feu - 50 zł rabatu
Mio Spirit 8670 Feu - 100 zł rabatu
 

 

Mio MiVue C320 - 30 zł rabatu
Mio MiVue C330 - 50 zł rabatu
Mio MiVue 618 - 50 zł rabatu
Mio MiVue 698 Dual - 100 zł rabatu
Mio MiVue 785 - 100 zł rabatu
Mio MiVue 792 - 100 zł rabatu

Twój osobisty świadek na drodze z dwiema kamerami (przód i tył),  zintegrowanym czujnikiem GPS, wbudowaną bazą fotoradarów.

Najważniejsze parametry:

Kamera przednia: rozdzielczość nagrywania Extreme HD 2304 x 1296 przy 30 fps (klatek na sekundę) – z zastosowaniem najnowszej technologii kompresji H.264 sprawia że filmy w dużej rozdzielczości zajmują teraz jeszcze mniej miejsca na karcie pamięc

 Tylna kamera: rozdzielczość nagrywania 1080p Full HD przy 30fps (klatek na sekundę) z zastosowaniem najnowszej technologii kompresji H.264 sprawia że filmy w dużej rozdzielczości zajmują teraz jeszcze mniej miejsca na karcie pamięci.

Przesłona F1.8 (przód) oraz F2.0 (tył) wpuszcza tyle światła ile trzeba, aby rejestrowany obraz był idealnie czytelny.

Baza foto radarów  - darmowa I dożywotnia z comiesięczną aktualizacją. Od teraz zawsze będziesz poinformowany odpowiednio wcześniej żeby móc zwolnić na czas.*
*Z wyłączeniem Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy, Estonii. Aktualizacja bazy dożywotnio w trakcie pełnego wsparcia kamery.

Moduł GPS - automatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym wideo oraz inne parametry jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych danych – wybór należy do Ciebie.

LDWS - System ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu. Dba o Twoje bezpieczeństwo

 

 

Ten zaawansowany technologicznie wideorejestrator Mio MiVue 698 Dual zawsze rejestrować będzie to co dzieje się w okolicy auta - to Twój dowód na drodze. Dodatkowa tylna kamera to Twój kolejny świadek w przypadku spornych sytuacji na drodze. Dla Twojej wygody rejestrator rozpoczyna pracę wraz z uruchomieniem auta. Zastosowanie rozdzielczości Extreme HD 1296p pozwala na zapis wideo z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Dwie kamery (z tyłu i przodu) to dwukrotne zwiększenie pola tego co rejestrujemy na drodze. W razie wypadku zawsze masz dowód w reku co tak naprawdę się wydarzyło.

Oczywiście z kamery można również korzystać, jadąc przez malownicze okolice, aby podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie.

Wbudowany moduł GPS śledzi trasę i parametry podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną oraz kierunek ruchu. Przy użyciu załączonego i darmowego oprogramowania możesz potem dokładnie prześledzić trasę podróży przy jednoczesnym odtwarzaniu materiału wideo. GPS połączony jest również z wbudowaną bazą fotoradarów którą możesz comiesięcznie aktualizować (przez cały okres życia produktu). Rejestrator poinformuje Cię kiedy i jak wcześnie należy zwolnić, aby dostosować aktualną prędkość do ograniczeń przy których postawiono fotoradar.

Najnowszy Mio MiVue 698 Dual to urządzenie doskonale łączące w sobie cechy wideorejstratora z dwiema kamerami, doskonałą matrycą optyczną, zintegrowanym GPSem oraz wbudowaną bazą fotoradarów. To idealne urządzenie dla każdego kierowcy szukającego bezpieczeństwa na drodze.

Dlaczego potrzebujesz wideo rejestratora Mio MiVue?

Dowód w przypadku kolizji - Wideorejestratory Mio to urządzenia stworzone do nagrywania tego co dzieje się na drodze nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Wbudowany czujnik przeciążeń sam odnotuje moment kolizji i zabezpieczy nagranie. To idealny świadek na drodze.

Chroń Swoje mienie przed próbami wyłudzeń lub uszkodzeń. Nagranie z wideorejestratora może być doskonałym dowodem w sprawie o próbę wyłudzenia odszkodowania lub też gdy sprawca kolizji nie przyznaje się do winy. To małe urządzenie może oszczędzić sporo nerwów jak i pieniędzy.

Spokój podczas prowadzenia auta. Nie musisz martwić się agresywnym zachowaniem innych. Teraz niech oni się martwią gdyż Ty masz wszystko nagrane wideorejestratorem Mio Mivue. Model 698 DUAL to niezwykłe urządzenie. Dzieki temu rejestrowany obraz ma doskonałą jakość nawet przy bardzo słabych warunkach oświetlenia. Wbudowana baza fotoradarów wraz z alertem ostrzega Cię odpowiednie wcześniej że zbliżasz się to miejsca gdzie trzeba zwolnić.

CECHY:

Kamera przednia: rozdzielczość nagrywania Extreme HD 2304 x 1296 przy 30 fps (klatek na sekundę) – z zastosowaniem najnowszej technologii kompresji H.264 sprawia że filmy w dużej rozdzielczości zajmują teraz jeszcze mniej miejsca na karcie pamięci.

Tylna kamera: rozdzielczość nagrywania 1080p Full HD przy 30fps (klatek na sekundę) z zastosowaniem najnowszej technologii kompresji H.264 sprawia że filmy w dużej rozdzielczości zajmują teraz jeszcze mniej miejsca na karcie pamięci.

Baza fotoradarów - darmowa I dożywotnia z comiesięczną aktualizacją. Od teraz zawsze będziesz poinformowany odpowiednio wcześniej żeby móc zwolnić na czas.*

*Z wyłączeniem Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy, Estonii. Aktualizacja bazy dożywotnio w trakcie pełnego wsparcia kamery.

Moduł GPS - automatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym wideo oraz inne parametry jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych danych – wybór należy do Ciebie.

LDWS - System ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu. Dba o Twoje bezpieczeństwo

Szeroki kąt widzenia - 150° pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.

Przesłona F1.8 (przód) oraz F2.0 (tył) Przesłona F1.8 (przód) oraz F2.0 (tył) wpuszcza tyle światła ile trzeba, aby rejestrowany obraz był idealnie czytelny.

3 osiowy sensor przeciążeń - odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń oraz w trybie parkingowym.

Ruchoma głowica mocująca - pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niewielkie rozmiary doskonale sprawdzają się na niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.

Tryb parkingowy - wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideo rejestrator Mio MiVue chronił Twoje ruchome mienie. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym. **

**Wymaga stałego zasilania lub instalacji akcesorium o nazwie Smartbox (oferowane oddzielnie).

Zastosuj tryb foto - wideo rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy. Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue posiada taką funkcję.  Matryca o rozdzielczości 4 megapixeli doskonale zastąpi Ci niejeden aparat cyfrowy czy telefon komórkowy. Zdjęcia mogą zawierać również geotagowanie, a więc koordynaty GPS.

Funkcja ostrzegania o przekroczeniu ustalonej prędkości - użyteczne rozwiązanie które pozwoli Ci oszczędzić kłopotu gdy przekroczysz prędkość. Po prostu ustaw maksymalną prędkość z jaką chcesz jechać, a gdy ją przekroczysz urządzenie poinformuje Cię abyś zwolnił.

Automatyczne nagrywanie - Urządzenia MiVue mogą rozpocząć nagrywanie automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

MiVue Manager - Intuicyjny interfejs pozwala na przeglądanie i odtwarzanie filmów z dowolną prędkością. Nagrywa kierunek jazdy oraz zapisuje wstrząsy do analiz powypadkowych. Pozwala łączyć nagrane filmy i udostępniać je w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook® czy YouTube™

 

MiVue™ Manager

Odtwarzanie filmów w jakości Full HD - Intuicyjny interfejs pozwala na wygodne oglądanie nagranych materiałów

Udostępnianie nagrań - Pozwala na udostępnianie nagranych materiałów wideo na portalach społęcznościowych YouTube i Facebook

Trasa przejazdu na Google Maps - Ślad GPS nagranej trasy można obejrzeć w Google Maps*

*Funkcja dostępna tylko dla modeli z modułem GPS.

Uporządkowanie materiałów wideo - Porządkowanie nagranych materiałów wideo według typu i daty rejestracji ułatwia ich przeglądanie 

Analiza kierunku poruszania się pojazdu - Pokazuje kierunek poruszania się pojazdu i sił / przeciążeń na niego oddziałujących. Wszystko jest zsynchronizowane z nagranym materiałem wideo

 

W zestawie:

Mio Mivue 698 DUAL
Uchwyt montażowy na szybę
Ładowarka samochodowa
Podręcznk użytkownika

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Gwarancja 24 miesiące

Producent Mio
Kolor Czarny
Termin wysyłki 24h
Okres gwarancji 24 miesiące
Alternatywny tytuł produktu Nie
Dodaj swoje tagi:
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: REJESTRATOR KAMERA MIO MiVUE 698 DUAL GPS - PROMOCJA STARE NA NOWE !!
Informacja o darmowej dostawie !

Montaż - cennik

   

     

                 

Mój koszyk

Nie masz produktów w koszyku.

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

    

  

Twoją przesyłkę dostarczy kurier

   

 

Advertisement