Nawigacja kategorii:

Przeglądaj wg

Wszystkie nasze produkty pochodzą od polskich dystrybutorów, są oryginalnie pakowane oraz posiadają polską instrukcję.

Każdy oferowany towar posiada gwarancję polskiego dystrybutora na 6, 12, 24, 36 lub 60 miesięcy, potwierdzoną paragonem lub fakturą VAT. Takiej gwarancji nie dostaniesz u kogoś, kto sprowadza towar zza granicy.

Oferujemy tylko sprawdzony, markowy sprzęt car-audio, CB, GPS oraz GSM.

Koszty dostawy:

Wszystkie zamówienia powyżej 400 zł brutto przy przedpłacie na konto - wysyłka pocztą lub do paczkomatu GRATIS !!

Koszty dostawy przy zamówieniu do 400 zł brutto.

Odbiór osobisty
- odbiór osobisty w siedzibie firmy Cartexim - 0,00 zł

Paczkomaty Inpost
- przedpłata na konto - 9,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 12,00 zł

Poczta Polska
- przedpłata na konto - 11,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 16,00 zł

Kurier GLS
- przedpłata na konto - 15,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 20,00 zł

Sposób i termin zapłaty

- przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

- gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy);

- gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia);

- Płatność elektroniczna; poprzez szybkie płatności PayU

- Płatność w systemie ratalnym.

TRUECAM A5 VIDEO REJESTRATOR SAMOCHODOWY FULL HD, GPS + FOTORADARY

Kod producenta:
prev
next
close
TRUECAM A5 VIDEO REJESTRATOR SAMOCHODOWY FULL HD, GPS + FOTORADARY
cena netto 389,43 zł cena brutto 479,00 zł
Oblicz wysokość raty

Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka!

Okres gwarancji: 24 miesiące

Termin realizacji: wysyłamy natychmiast

Dostępność:
w magazynie
LUB
Wyślij znajomemu

TrueCam A5 

Najnowszy model rejestratora TrueCam A5 z funkcją  fotoradarów !

Jeśli w pobliżu znajduje się fotoradar, urządzenie ostrzeże cię za pomocą sygnału dźwiękowego.

Jeśli szukasz wysokiej jakości profesjonalnej kamery samochodowej, dobrze trafiłeś. Rejestrator jazdy TrueCam A5, w odróżnieniu od innych kamer, umożliwia wykonywanie nagrań wysokiej jakości, z których bez problemu można odczytać rejestracje samochodowe czy też dostrzec twarze osób – zarówno za dnia, jak i w nocy. A to wszystko za sprawą wyjątkowej ostrości oraz wyraźnych detali.

Ogromną zaletą rejestratora jest jego łatwa obsługa, która nie będzie ci sprawiać problemów przy codziennym użytkowaniu urządzenia, dzięki możliwości trwałego montażu mocowań, włącznie z trwałym podłączeniem zasilania. Możesz zapomnieć o skomplikowanym i męczącym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa u konkurencyjnych kamer.

Czarna skrzynka zarejestruje każde niebezpieczeństwo lub podejrzane zachowanie w okolicy twojego samochodu, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki  GPS i aplikacji współpracującej z Google Maps możesz ponownie analizować wszystkie szczegóły przebytych tras.

Poniżej znajdziesz przegląd funkcji, które należą do podstawowego pakietu:

 • Nagrania w rozdzielczości FULL HD 1080p.
 • Moduł GPS z możliwością zapisywania prędkości i lokalizacji oraz detekcją radarów.
 • Funkcja ciągłego cyklicznego nagrywania.
 • G-SENSOR do automatycznego ustalenia kierunku i siły uderzenia.
 • Możliwość zabezpieczenia ulubionego wideo/fotografii także w trakcie nagrywania.
 • Współpraca z Google Maps.
 • Kompletne polskie menu z możliwością zmiany języka na inny.
 • Wyświetlacz LCD służący do natychmiastowej kontroli pliku.
 • Dwa rodzaje przyssawek na szybę – zdejmowane oraz trwałe przyssawki 3M.
 • Czujnik ruchu – przydatny dodatek służący dodatkowemu zabezpieczeniu twojego samochodu.
 • Podświetlane klawisze.
 • Przycisk do robienia zdjęć, do wyłączania/włączania wyświetlacza oraz dźwięku.
 • Łatwa obsługa – przejrzyste i intuicyjne menu.
 • Możliwość dostosowania poziomu jasności do aktualnych warunków oświetleniowych.
 • Możliwość ustawienia trybu powitalnego z ludzkim głosem.
 • Automatyczna aktualizacja czasu według GPS.
 • Podświetlenie LED.

Nagrywanie w FULL HD

Nagrania wideo i fotografie są wykonywane w FULL HD rozdzielczości 1080p, która posiada tak wysoką jakość, że potrafi wychwycić nawet najmniejsze detale – również w nocy przy złych warunkach oświetleniowych. A to wszystko w najwyższej jakości i maksymalnej możliwej ostrości.

Dzięki temu z łatwością rozpoznasz dowolny znak drogowy lub twarz człowieka uchwyconego na nagraniu, a także nagrasz wideo w wysokiej rozdzielczości dla własnej zabawy oraz późniejszej postprodukcji.

TrueCam A5 to nie tylko pomocnik w sytuacjach kryzysowych – wystarczy wsiąść do samochodu, wybrać ciekawy kierunek i bez jakiegokolwiek wysiłku można nagrać wspaniałe ujęcia z trasy.

Moduł GPS z detekcją radarów

TrueCam A5 ma w standardzie moduł GPS z detekcją radarów. Oprócz ustalenia położenia, służy również mierzeniu oraz nagrywaniu prędkości jazdy. Sam możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlać prędkość w nagraniu, co zapewne przyda się tym, którzy zatrudniają kierowców. Zarejestrowane dane możesz później odtworzyć za pomocą aplikacji Google Maps.

Moduł GPS posiada również funkcję głosową, dzięki której TrueCam przekaże ci istotne informacje, np. o połączeniu GPS z satelitą. Funkcję głosową możesz w dowolnym momencie wyłączyć lub wgrać inne wersje instrukcji głosowych.

Jeśli nie chcesz, aby twoja prędkość była zarejestrowana na wideo lub fotografii, wystarczy tą funkcję wyłączyć. Informacje o prędkości i inne dane GPS zostaną zapisane na log GPS na karcie pamięci. Tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciał upublicznić dane, czy też zachować je na własne potrzeby.

Szybka codzienna instalacja

Wielką zaletą rejestratora wideo jest łatwa instalacja i obsługa, która nie jest męcząca przy codziennym korzystaniu z urządzenia. Dzięki możliwości trwałej instalacji mocowania w pojeździe, włącznie ze stałym podłączeniem zasilania, możesz zapomnieć o skomplikowanym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa w przypadku konkurencyjnych kamer. Z TrueCam A5 możesz w łatwy sposób umieść kamerę samochodową w uchwycie i gotowe.

Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje dwa rodzaje mocowań na szybę. Jeden z nich jest przenośny, dzięki czemu doskonale nadaje się do częstego przemieszczania, np. między różnymi samochodami. Drugi jest trwały i posiada samoprzylepny regulator 3M. Dzięki takiemu mocowaniu możesz dowolnie obracać kamerę do 270°.

Codzienna instalacja kamery TrueCam zajmie ci tylko kilka sekund.

Nagrywanie w pętli

Dzięki TrueCam A5 możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci, kamera samochodowa usunie najstarsze nagranie, w związku z czym te najbardziej aktualne zostaną zarejestrowane.

Nie musisz się już obawiać tego, że będziesz musiał przerwać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. Ponadto możesz z łatwością zabezpieczyć swoje ulubione nagrania i zdjęcia, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym usunięciem. Zabezpieczone nagrania zostaną zapisane w specjalnej pamięci, więc bez żadnego wysiłku utworzysz własną galerię ulubionych nagrań.

G-sensor

Inaczej zwany czujnikiem przeciążenia czy sensorem grawitacyjnym, jest czujnikiem, który w formie wykresu rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku uderzenia w twój samochód, dokładnie rozpozna, z którego miejsca nastąpiło. Te dane możesz następnie obejrzeć w odtwarzaczu GPS.

Ponadto dzięki czujnikowi kamera potrafi rozpoznać moment, kiedy z twoim samochodem dzieje się coś złego, reagując na sytuację automatycznym zapisem aktualnego nagrania – dzięki temu nie dojdzie do niespodziewanego usunięcia nagrania lub zastąpienia go innym. Z tego powodu G-sensor jest bardzo praktyczny zarówno ze względu na ochronę ważnych nagrań przed usunięciem, jak i możliwość późniejszego przeglądu przebiegu jazdy.

Do wyboru masz kilka stopni czułości, od 2G (najczulszy) do 8G. Obniżona czułość jest przydatna, kiedy jedziesz po nierównej nawierzchni. Kamera rozpoznaje wtedy tylko silniejsze uderzenia, pomijając rejestrację wstrząsów spowodowanych nierównością powierzchni.

Zabezpieczenie wideo

W przypadku, jeśli chcesz zachować materiał nagrany przed chwilą, wystarczy kliknąć przycisk z kłódką, aby nagranie zapisało się w specjalnej pamięci, co zabezpieczy je przez zastąpieniem przez kolejne nagranie. Przycisk może zostać użyty kiedykolwiek – podczas przeglądania galerii nagrań, ale także w trakcie nagrywania.

Zabezpieczone wideo lub zdjęcie możesz kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć archiwum ze swoimi ulubionymi nagraniami i zdjęciami bez obaw, że je stracisz. Jest to kolejna z właściwości kamery TrueCam A5, która umożliwi ci połączyć radość z nagrywania z bezpieczną jazdą samochodem.

Wymienne filtry polaryzujące oraz filtry UV

Dalszą zaletą rejestratora jazdy TrueCam A5 jest możliwość łatwego wykorzystania filtrów polaryzacyjnych lub filtrów UV, które zakłada się na obiektyw.

Te oto filtry pomagają stworzyć ujęcia o pięknych, żywych kolorach, bez wywoływania niepożądanych efektów, powstałych z powodu przesadnego oświetlenia. Dzięki nim osiągniesz między innymi lepszy obraz nieba. Filtr polaryzacyjny usuwa odbicia świetlne, a przede wszystkim sprawia, że na nagraniu nie jest widoczna przednia szyba. Filtr UV zwiększa ostrość i wyrazistość kolorów, przyciemnia barwę nieba i usuwa zamglenie na horyzoncie. (Filtry nie są częścią zestawu podstawowego.)

Polskie menu

Menu obsługi kamery samochodowej TrueCam A5 zostało przygotowane w języku polskim, więc przy jego obsłudze nie natkniesz się na żadne utrudnienia. Samo menu ma zrozumiałą strukturę, w której możesz się bez trudu zorientować oraz z łatwością znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi i ustawień urządzenia tak, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Na wypadek jakichkolwiek trudności, do kamery została również załączona instrukcja obsługi w języku polskim.

W celu bardziej intuicyjnej pracy z ustawieniami rejestratora wideo, najważniejsze elementy menu, oprócz opisów, posiadają również oznaczenia w postaci ikon.

Wyświetlacz LCD

Ważnym elementem wyposażenia TrueCam A5 jest wyświetlacz LCD. Dzięki niemu możesz nie tylko skontrolować nagranie, które rejestruje czarna skrzynka, ale także odtworzyć nagrania bezpośrednio z kamery kiedykolwiek potrzebujesz, bez konieczności podłączania się do PC lub innego urządzenia. Ten mały wyświetlacz zapewni ci także wiele radości, na przykład wtedy, kiedy od razu po zakończeniu ciekawej trasy z przyjaciółmi, będziesz chciał obejrzeć wideo, które właśnie nagraliście.

Jeśli nie chcesz, żeby wyświetlacz przeszkadzał ci podczas jazdy, wystarczy nacisnąć przycisk włączania i wyłączania LCD wyświetlacza lub w menu ustawić czasowy limit automatycznego wyłączania.

Czujnik ruchu

Kiedy czujnik zarejestruje ruch, twoja czarna skrzynka automatycznie się uruchomi i wykona nagranie wideo. Dzięki temu zarejestruje każdego, kto mógłby uszkodzić lub kto w jego okolicy zachowywałby się w sposób stanowiący zagrożenie dla twojego samochodu. W razie podobnego wypadku będziesz miał niezaprzeczalny dowód – czy to poprzez uchwycenie sylwetki przestępcy, czy też udokumentowanie rejestracji jego pojazdu.
Po powrocie do pojazdu wystarczy przejrzeć ostatnie nagrania, aby sprawdzić, czy pod twoją nieobecność wydarzyło się coś niepokojącego.

Nasza kamera do samochodu nagrywa nieprzerwanie, dzięki czemu pomaga chronić twój pojazd. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest do TrueCam A5 wbudowany, nie musisz być zawsze w pobliżu pojazdu, aby złapać ewentualnego wandala lub osobę odpowiedzialną za stłuczkę z udziałem twojego zaparkowanego pojazdu.

Tryb nocny

Kamera TrueCam A5 pozwala na wykonanie doskonałej jakości ujęć również w złych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie lub robienie zdjęć w nocy czy w złych warunkach pogodowych nie stanowi żadnego problemu, a to dzięki perfekcyjnej jakość nagrania o wysokiej rozdzielczości, która w porównaniu do konkurencyjnych kamer nie ma sobie równych.
Tryb nocny nie znajduje zastosowania wyłącznie podczas jazdy po zmroku, ale może być przydatny również wtedy, kiedy chcesz zostawić swoje auto na noc z włączonym czujnikiem ruchu. Czujnik, dzięki swojej wysokiej czułości na światło, wykona nagranie dokumentujące to, co przez ten czas odegrało się przed obiektywem. A to wszystko w wysokiej jakości i najlepszej ostrości obrazu.

Łatwa obsługa

Kamera TrueCam A5 jest bardzo łatwa w obsłudze. Jest aktywna przez cały czas, kiedy jest podłączona do źródła energii w samochodzie. Wystarczy raz ustawić kamerę według potrzeb, a potem już nie trzeba się o nią martwić. Docenią to również ci, którzy nie są miłośnikami techniki.

Kiedy będziesz chciał zmienić coś w ustawieniu czarnej skrzynki, możesz wykorzystać przejrzyste i intuicyjne menu, dzięki któremu z kamerą TrueCam A5 bez problemu poradzą sobie użytkownicy wszystkich generacji bez względu na techniczne umiejętności.

Szybkie wyłączanie LCD wyświetlacza

Czarna skrzynka TrueCam A5 posiada praktyczne klawisze, oszczędzające nie tylko czas, ale i twoją cierpliwość. Jako kierowca zapewne docenisz klawisz wyłączania czy włączania LCD wyświetlacza w przypadku, gdyby przeszkadzał ci podczas jazdy. Wyłączyć wyświetlacz możesz ręcznie lub przy pomocy ustawienia limitu czasowego, po którego upłynięciu wyświetlacz przełączy się na tryb uśpienia.

Szybkie wyłączenie dźwięku

Oprócz praktycznych klawiszy do wyłączania LCD wyświetlacza lub natychmiastowego robienia zdjęć TrueCam A5, oferuje również praktyczny klawisz do wyłączania i włączania nagrywania dźwięku. Dotyczy to trybu odtwarzania i trybu nagrywania. Tylko od ciebie zależy, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem czy bez.

Natychmiastowe zdjęcie

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz chciał wykonać szybkie zdjęcie, ostatnie, czego będziesz potrzebował, to tracić czas na przełączanie funkcji lub otwieranie menu. Dlatego kamera TrueCam A5 posiada przycisk, który wystarczy w dowolnym momencie włączyć, aby kamera zrobiła zdjęcie. Zmiana trybu nie jest potrzebna. Tę funkcję możesz wykorzystać także w trakcie nagrywania.

Regulacja jasności

Abyś mógł się uporać z warunkami oświetlenia, możesz wybrać w menu poziom ekspozycji, czyli EV. Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje kilka stopni jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zaobserwujesz, czy dana jasność ci odpowiada, czy może potrzebujesz ją jeszcze dostosować.

Wyświetlanie imienia kierowcy

Jest to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy, kiedy twój firmowy pojazd jest używany przez większą liczbę kierowców. Do pamięci kamery można wpisać imię każdego z nich, aby w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zidentyfikować danego kierowcę. Jeśli funkcja jest włączona, imię kierowcy pokazuje się w danym materiale nagraniowym.

Obracanie obrazu o 180°

Rejestrator jazdy TrueCam A5 łatwo przystosowuje się do tego, gdzie zostanie umieszczony. Możesz go przymocować w swoim samochodzie również do góry nogami. Kiedy wybierzesz tryb obrócenia o 180°, analogicznie obróci się również obraz i menu, a wszystko, co pojawia się na wyświetlaczu, będziesz mógł oglądać w standardowy sposób. Nagranie wideo oraz zdjęcie również zostaną wykonane w prawidłowej pozycji.

Podświetlenie LED

W celu nagrywania i robienia zdjęć w ciemności, kamera samochodowa TrueCam A5 jest wyposażona w LED światło, która działa jako oświetlenie pomocnicze. Jest to bardzo przydatne do dokumentacji podczas wypadku w warunkach nocnych. Kamerę możesz również zdjąć z szyby i użyć jako standardowy aparat cyfrowy do wykonania zdjęć poniesionych szkód czy też innego materiału dowodowego.

Podświetlane klawisze

Abyś nie miał problemu z obsługą swojej czarnej skrzynki w nocy, wszystkie klawisze są podświetlane. Dzięki temu nie musisz wykorzystywać innego źródła światła, kiedy chcesz obsługiwać kamerę lub zmienić jej ustawienia. W przypadku, kiedy nie chcesz mieć podświetlanych klawiszy, można wyłączyć tę funkcję podobnie łatwo, jak w przypadku wyświetlacza LCD.

Opcjonalny wyświetlacz prędkości

Jedną z wielu funkcji kamery TrueCam A5 jest możliwość wyboru, czy twoja prędkość ma być wyświetlana na rejestratorze jazdy, czy też nie. Zależy tylko od ciebie, na co się zdecydujesz.

Opcjonalne wyświetlenie położenia

Moduł GPS umożliwia także wybór wyświetlania położenia auta. Kiedy nie będziesz chciał, aby twoja pozycja była widoczna na ujęciu, wystarczy dezaktywować tę funkcję na kamerze.

Współpraca z Google Maps

Rejestrator jazdy TrueCam A5 wykorzystuje usługi GPS aplikacji Google Maps, dzięki której zyskasz podgląd przebiegu swojej podróży. W przypadku częstszych wyjazdów w dalszą trasę, będziesz miał rozeznanie o prędkości i długości poszczególnych tras, co pozwoli łatwiej zdecydować się na tę najefektywniejszą.

Oprogramowanie

W modelu TrueCam A5 zainstalowana jest aplikacja, w której na jednym obrazie wyświetlane są jednocześnie wideo, Google mapa i wykres prędkości. Dzięki G-sensorze w tej aplikacji wyświetli się także zapis zmian grawitacji, którą odczytuje G-sensor.

Specyfikacja techniczna:

Kamera wideo Typ TRUECAM A5
Sensor 2Mega CMOS Sensor, OV2710
Kąt widzenia 130° in 1080P
Obraz wideo Format i kompresja Format Mov., kompresja H.264
Rozdzielczość •1920×1080@30fps •1280×720@30fps
Dźwięk Wbudowany mikrofon z możliwością wyłączenia za pomocą przycisku w menu.
Zdjęcia • Format 2560×1440,2304×1296,1920×1080,1280×720
• Możliwość fotografowania za pomocą jednego przycisku bezpośrednio w trakcie nagrywania.• Możliwość wykonania zdjęcia z uprzednio nagranego wideo za pomocą wciśnięcia jednego przycisku.
Wyświetlacz LCD 2,7 calowy z możliwością wyłączenia przyciskiem lub w menu.
Moduł GPS

• Moduł GPS w zestawie.

• Moduł GPS dla zarejestrowania trasy, pozycji, szybkości i czasu.

• Możliwość odtwarzania trasy i sprawdzania położenia na Google Maps.

• Możliwość zamieszczenia danych na stałe bezpośrednio w nagrywanym materiale lub przechowywania danych osobno do użytku własnego.

Wykrywacz radaru Współpracuje z bazą fotoradarów. Jeśli w pobliżu znajduje się fotoradar, urządzenie ostrzeże cię za pomocą sygnału dźwiękowego.
G-Sensor Przy gwałtowniejszym uderzeniu automatycznie chroni ostatni plik przed usunięciem. Przechowuje dane o kierunku i intensywności uderzenia.
Filtry (opcjonalnie)

• CPL: Okrągły filtr polaryzacyjny, ogranicza odbicie wnętrza pojazdu na przedniej szybie.

• UV filtr: Chroni obiektyw.

Pozostałe funkcje

• Gniazdo na kartę do 32 GB.

• Podświetlane klawisze do używania w nocy (możliwość wyłączenia).

• Ciągłe nagrywanie w pętli.

• Możliwość wyboru czasowych przedziałów pętli lub ciągłego nagrywania.

• Automatyczne usunięcie najstarszego pliku w razie zapełnienia pamięci. Nie spowoduje przerwania aktualnego nagrania.

• Funkcja ochrony pliku: Jeśli plik jest chroniony, nie zostanie podczas pętli usunięty.

• Czujnik ruchu.

• Automatyczne rozpoczęcie nagrywania po uruchomieniu auta.

Slot na karty Micro SD Obsługa 32GB karty Micro SD
Język polski / angielski / czeski / chiński / rosyjski
Wejścia USB USB 2.0
AV HDMI
Bateria Wbudowana bateria 400 mAh
Ładowarka Ładowarka 12-24V
Długość kabla ładowarki 300cm
Kolor Czarny
Rozmiary 103 x 51 x 40mm
Pojemność pamięci •1920×1080@30fps, 4.5GB/1h •1280×720@30fps, 2.8GB/1h

TrueCam A5

Profesjonalna kamera samochodowa TrueCam A5

Moduł GPS z detekcją radarów

Moduł GPS służy do rejestrowania położenia, prędkości oraz przejechanej trasy. Współpracuje z Google Maps.

Mocowanie z przyssawką

Mocowanie z przyssawką służy do przytwierdzenia kamery do szyby pojazdu. Można je kiedykolwiek zdjąć i ponownie zainstalować.

Uchwyt A5

Ten uchwyt łączy kamerę z mocowaniem 3M lub z przyssawką. Służy do trwałego przymocowania zasilania i modułu GPS.

Mocowanie 3M

Za pomocą mocowania 3M możesz na trwałe przymocować kamerę na szybie pojazdu.

Kabel HDMI

Kabel HDMI służy do podłączenia kamery do telewizora, na którym możesz odtworzyć wideo i przeglądać zdjęcia bezpośrednio ze swojej kamery.

Kabel USB

Kabel USB do podłączenia do komputera. Za pomocą kabla USB możesz pobrać dane z kamery. Służy także do ładowania kamery za pomocą PC.

Ładowarka samochodowa

Umożliwia ładowanie kamery i zapasowej baterii. Ten sposób ładowania jest szybszy niż za pomocą PC.

Etui ochronne na urządzenie

Etui ochronne, umożliwiające bezpiecznie przenoszenie kamery.

W skład zestawu wchodzi również etui ochronne na urządzenie !!

Najnowszy model rejestratora TrueCam A5 z funkcją  fotoradarów !

Jeśli w pobliżu znajduje się fotoradar, urządzenie ostrzeże cię za pomocą sygnału dźwiękowego.

Gwarancja 24 miesiące.

Producent TrueCam
Kolor Czarny
Termin wysyłki 24h
Okres gwarancji 24 miesiące
Alternatywny tytuł produktu TRUECAM A5 REJESTRATOR FULL HD, GPS
Dodaj swoje tagi:
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: TRUECAM A5 VIDEO REJESTRATOR SAMOCHODOWY FULL HD, GPS + FOTORADARY
Informacja o darmowej dostawie !

Montaż - cennik

   

     

                 

Mój koszyk

Nie masz produktów w koszyku.

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

    

  

Twoją przesyłkę dostarczy kurier

   

 

Advertisement