Montaż Car Audio

Montaż car - audio, nawigacji GPS

Oferujemy najwyższej jakości specjalistyczne usługi w zakresie nagłaśniania pojazdów. Jesteśmy przekonani, że wielu miłośników komfortowej i przyjemnej jazdy chciałoby w swych samochodach odbierać dźwięk najwyższej jakości, jak również uzyskać możliwie najlepszą scenę dźwiękową. Aby to było możliwe potrzebny jest przede wszystkim profesjonalny montaż sprzętu audio, jak również video.

Specjaliści pracujący w naszej firmie zrealizują każde Twoje zlecenie, poczynając od montażu głośników w fabrycznie miejsca, aż po zabudowanie samochodu najbardziej nawet skomplikowanymi systemami audio video. Nasza praca jest dla nas pasją a każdy samochód wyzwaniem. Doświadczenie, profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie w to, co robimy sprawiają, że nagłośnione przez nas auta łączą w sobie najwyższą jakość dźwięku, estetykę montażu oraz funkcjonalność. Naszą dewizą są zadowolenie oraz komfortowa, przyjemna i bezpieczna jazda każdego Klienta.

 

AUDIO

W dzisiejszych czasach, większość z nas posiada swój własny samochód w którym spędzamy coraz więcej czasu. Z tego też powodu popyt na profesjonalne zestawy Car Audio jest coraz większy. W naszej firmie możesz rozbudować swój system audio lub zbudować go zupełnie od podstaw. Wyeksponujemy lub ukryjemy wszystkie komponenty wedle Twojego uznania. Zainstalujemy nową jednostkę sterującą lub zbudujemy całe nagłośnienie w oparciu o Twój fabryczny radioodtwarzacz. Stworzymy dla Ciebie Twoją prywatną sale odsłuchową na czterech kołach uwzględniając przede wszystkim Twoje potrzeby audiowizualne. Elementy systemów audio które montujemy na warsztacie: radioodtwarzacze samochodowe, głośniki, subwoofery (skrzynie basowe, tuby), wzmacniacze itd.

 

MULTIMEDIA

Multimedia to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku elektroniki samochodowej która zaczyna wyznaczać nowe trendy i standardy. Dzisiaj do samochodu możemy zabrać także obraz a nie tylko dźwięk. Nasza firma zainstaluje w Twoim samochodzie prywatne kino. Możemy uczynić podróż znacznie przyjemniejszą zarówno dla pasażerów jak i samego kierowcy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Odtwarzacze DVD, monitory LCD i masa innych urządzeń multimedialnych powoli zaczyna się "wkradać" do samochodu przeciętnego użytkownika. Ty również możesz dołączyć do szczęśliwych posiadaczy multimediów, a wszystko za sprawą naszej firmy która zaprojektuje i wykona wizualizacje Twojego samochodu.

 

NAWIGACJA GPS

Nawigacja GPS w samochodach rozwija się równie szybko jak w/w multimedia. Tradycyjne papierowe mapy zaczynają być wypierane przez elektroniczne systemy nawigacji. Jeśli dużo podróżujesz i masz dość czytania niedokładnych i rzadko aktualizowanych map i atlasów nawigacja jest urządzeniem właśnie dla Ciebie. W naszej firmie możesz zainstalować nawigacje od prostych, przenośnych modeli, po te, które chciałbyś zamontować w Twoim samochodzie.

Jesteśmy Autoryzowanym dealerem sprzętu car audio na Śląsku wielu marek, zapewniamy atrakcyjne ceny na wiele produktów.


Instalacja głośników

Podstawowa cena obejmuje umieszczenie pary (2szt.) głośników w miejsca fabryczne, przystosowane pod dany rozmiar sprzętu car audio lub po zamontowaniu dystansu. Wykonujemy także instalacje systemu odseparowanego (2 głośniki średnioniskotonowe, 2 wysokotonowe, zwrotnice). Na zamówienie wykonujemy słupki pod tweetery. Cenę usługi może także zwiększyć konieczność cięcia blachy lub dorobienia nietypowego dystansu pod głośnik.


Instalacja wzmacniacza

Podstawowa forma usługi polega na poprowadzeniu instalacji zasilającej od akumulatora do wzmacniacza oraz sygnałowej od radia. Koszt zwiększa położenie przewodów głośnikowych do drzwi, czy ciężki dostęp do przejścia przez grodź od strony akumulatora.


Instalacja radia 1DIN (od 50zł) 2DIN (od 150zł)

Na cenę ma wpływ kilka czynników. Jednostki z zestawem głośnomówiącym wymagają wyciągnięcia mikrofonu. Do poprawnego montażu tego rodzaju sprzętu car audio potrzebne są przejściówki między instalacją radiową i ramki radiowe (zaślepki), które liczone są oddzielnie. Większość (do popularnych modeli aut) posiadamy na stanie. Nietypowe jesteśmy w stanie sprowadzić przeważnie w 24h.

itp.

Advertisement