DARMOWA DOSTAWA 

Przy zamówieniu produktów za kwotę od 400 zł brutto - wysyłka gratis pocztą lub do paczkomatu przy przedpłacie na konto !!

 

 

Dostawa towaru

 

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, Poczty Polskiej lub Firmy INPOST - Paczkomaty

 

- przesyłka kurierska - towar dostarczamy firmą kurierską GLS. Kurier dostarczy towar do klienta pod wskazany adres w całej Polsce najczęściej na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki.
- Poczta Polska - wszystkie przesyłki wysyłamy usługą przesyłki priorytetowej. Zamówienia złożone do godziny 14.00 z dyspozycją wysyłki pocztą nadajemy tego samego dnia (przesyłka za pobraniem). Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłamy następnego dnia.  - Wysyłamy paczki wyłącznie do 30 kg. / Nie wysyłamy towaru na paletach.

- Paczkomaty InPost - doręcznie przesyłki do Paczkomatu InPost najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania paczki. Zamówienia złożone do godziny 15.00 z dyspozycją wysyłki Paczkomatem InPost nadajemy tego samego dnia (przesyłka za pobraniem).

- Zamówiony towar można także odebrać osobiście od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00 w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Katowicach - Murckach na ul. A. Zająca 18A – zalecany wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź e-mailowy z naszym działem handlowym.

Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność produktów, a właściwą datę wysyłki wprowadzamy do statusu zamówienia. Dotyczy to zarówno towaru wysyłanego do klienta jak i odbiorów osobistych.
W celu sprawdzenia dostępności towarów prosimy również o kontakt mailowy, gg lub telefoniczny podany na stronie. Chcemy w ten sposób zapewnić Państwu szybką i bezproblemową dostawę i odbiór osobisty towaru.

SPOSÓB I KOSZTY DOSTAWY


Przesyłka pocztowa, lub kurierska, Paczkomaty InPost przy przedpłacie na konto
(zapłaty dokonujesz przelewem na nasze konto. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie niezwłocznie dokonamy wysyłki zamówionego towaru).  

Przesyłka pocztowa za pobraniem (zapłaty dokonujesz u kuriera Poczty Polskiej, który dostarczy Ci przesyłkę. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki). W przypadku nie zastania nikogo w domu listonosz zostawi awizo i paczka będzie do odebrania przez 14 dni na pobliskim urzędzie pocztowym.

Przesyłka kurierska za pobraniem (zapłaty dokonujesz u kuriera GLS, który dostarczy Ci przesyłkę. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki)

Przesyłka Paczkomatowa InPost za pobraniem (zapłaty dokonujesz w Paczkomacie Inpost.)

Niezależnie od wagi i ilości produktów - koszt wysyłki jest stały.

Koszt dostawy:

Kurier przedpłata na konto   15,00 zł
Kurier pobranie                    
20,00 zł

Poczta Polska przedpłata na konto   11,00 zł
Poczta Polska pobranie                     16,00 zł

Paczkomaty Inpost przedpłata na konto   11,00 zł
Paczkomaty Inpost pobranie                   22,00 zł

Odbiór osobisty w siedzibie firmy   0,00 zł

Przy zamówieniu produktów za kwotę od 400 zł brutto - wysyłka gratis pocztą lub do paczkomatu przy przedpłacie na konto !!


INFORMACJĘ DODATKOWE

Poczta Polska
Paczki tak jak przy wysyłce kurierem dostarczane są pod drzwi adresata. W przypadku nie zastania nikogo w domu listonosz zostawi awizo i paczka będzie do odebrania przez 14 dni na pobliskim urzędzie pocztowym. Paczki dostarczane są godzinach 10:00-16:00. Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego.

Przesyłki kurierskie
Sklep Cartexim nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Trasę przesyłki możesz sprawdzić wpisując pod adresem:
www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/PL01/PL/5004_-parcel-tracking.htm 11-cyfrowy numer listu przewozowego GLS, który otrzymujesz od nas mailowo po wysyłce towaru.
Aby skontaktować się bezpośrednio z kurierem, mającym dostarczyć Twoją paczkę, powinieneś zadzwonić do oddziału firmy kurierskiej GLS, obsługującego Twój region i podać 11 cyfrowy nr. listu przewozowego GLS.
Adresy i telefony do lokalnych oddziałów GLS znajdują się pod adresem:
www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/PL01/PL/5005_-gls-depot.htm

Uwaga!
Kurierzy dostarczają przesyłki w dni powszednie w godzinach pracy - jeżeli nie możesz wskazać adresu pod którym w tym czasie możesz odebrać paczkę - wybierz przesyłkę pocztową.
Kurier - zgodnie z REGULAMINEM ŚWIADCZENIA USŁUG firmy GLS - ma prawo sprawdzenia tożsamości osoby ODBIORCY poprzez sprawdzenie danych zawartych w liście przewozowym przesyłki z danymi zawartymi w dokumentach identyfikacyjnych (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) oraz odnotowanie numeru PESEL na liście doręczeń.
Przy przesyłkach "za pobraniem" wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.

Możliwa jest również wysyłka innym kurierem na koszt odbiorcy jeśli odbiorca ma podpisaną umowę z inną firmą kurierską.

Paczkomaty InPost 
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Trasę przesyłki możesz sprawdzić wpisując pod adresem:
https://www.paczkomaty.pl/sledzenie_paczki,34.html wpisując numer listu przewozowego, który otrzymujesz od nas mailowo po wysyłce towaru.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy wynoszący zwykle 1 dzień roboczy w przypadku dostawy przesyłką kurierską, do 2 dni roboczych w przypadku dostawy Paczkomatem InPost lub od 2 do 4 dni w przypadku wysyłki za pomocą Poczty Polskiej.

Produkty wysyłamy tylko na terenie Polski, nie wysyłamy produktów za granicę !!

Advertisement