MIO MiVue 795 REJESTRATOR GPS QHD NIGHT VISION PRO

Okres gwarancji: 24 miesiące

Termin realizacji: wysyłamy natychmiast

Dostępność:
w magazynie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dzieki zaawansowanej technologii Mio™ Night Vision Pro - wykorzystaniu systemów poprawiania obrazu i zastosowaniu tylko, trwałych, szklanych soczewek wideorejestratory Mio zapewniają płynny obraz w świetnej jakości. Dodatkowo MiVue™ 795 jest wyposażony w wysokiej klasy sensor Sony Premium dostosowany do warunków słabego oświetlenia oraz szeroką przesłone.

Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka!

cena netto 486,99 zł cena brutto 599,00 zł
Availability: W magazynie

Rejestrator trasy MIO MiVue 795

Główne cechy:

 • Wysokiej jakości matryca CMOS firmy Sony – zapewnia szczegółowe nagrania, doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oswietleniu.
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 – pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań
 • Szeroki kąt widzenia 150° — uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach
 • Szklana optyka z przysłoną F1.8 – przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej
 • Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej
 • Wbudowany moduł GPS — automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy.
 • Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy — ADAS
 • Możliwość podłączenia kamery tylnej Mio A30 (brak w zestawie)

Opis produktu:

REJESTRATOR TRASY MIO MiVue™ 795 (Mio™ Night Vision Technology)

Dzieki zaawansowanej technologii Mio™ Night Vision Pro - wykorzystaniu systemów poprawiania obrazu i zastosowaniu tylko, trwałych, szklanych soczewek wideorejestratory Mio zapewniają płynny obraz w świetnej jakości. Dodatkowo MiVue™ 795 jest wyposażony w wysokiej klasy sensor Sony Premium dostosowany do warunków słabego oświetlenia oraz szeroką przesłone.

Doskonały obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia

Zastosowana w urządzeniu matryca CMOS firmy Sony zapewnia doskonały kontrast i nasycone kolory, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Wysokiej jakości nagranie jest istotne, gdy chcesz zachować wspomnienia na zawsze lub gdy musisz przekazać dowód firmie ubezpieczeniowej.

Wysoka jakość obrazu – 2.5K QHD 1600p

Kamera MiVue™ 795, stworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K. Jej rzeczywisty kat widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, w tym tablice rejestracyjne oraz ważne detale na drodze.

Rejestruje lokalizacje i prędkość jeśli tylko tego chcesz – Wbudowany moduł GPS

W przeciwieństwie do innych kamerek samochodowych dostępnych na rynku, GPS znajduje się wewnątrz urządzenia, dzięki czemu nie jest wymagane podłączanie zewnętrznych urządzeń. W każdym nagraniu rejestrowana jest Twoja prędkość i lokalizacja. Zapis prędkości można włączyć lub wyłączyć.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – Ostrzeżenia o fotoradarach

Drogi zmieniają się, ale to nie oznacza, ze Twoje urządzenie nie będzie za nimi nadążać. Urządzenie MiVue™ 795 posiada wbudowane informacje o radarach, które aktualizują się przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

W sytuacji awaryjnej kamera MiVue™ 795 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Czujnik posiada wielostopniową regulacje czułości aby dopasować go do Twoich potrzeb.

Nowoczesny design

Stworzony na lata, MiVue™ 795 jest wytrzymałym urządzeniem o estetycznej stylistyce. Przymocowany do przedniej szyby nie rozprasza, a nieużywany zmieści się w schowku w desce rozdzielczej.

Stworzona dla Twojego bezpieczeństwa – Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS)

MiVue™ 795 posiada zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu (FA) i układ ostrzegania przed kolizja z autem poprzedzającym (FCWS) dają dodatkowe poczucie pewności.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia serii MiVue™ 795 aktywują się automatycznie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem.

Do prawidłowego działania trybu parkingowego wymagany jest zasilacz Smartbox / PowerBox, który nie jest częścią zestawu.

MiVue 795 ma opcję instalacji dodatkowej, tylnej kamery A30. Dzięki temu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem.

Urządzenie Mio MiVue 795 jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Bateria wbudowana w urządzenie służy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. język menu.

Cechy i zalety:

 • Wysokiej jakości matryca CMOS firmy Sony – zapewnia szczegółowe nagrania, doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie w rozdzielczości 1600p – dzięki technologii H.264 pliki mają swietną jakość i niewielki rozmiar
 • Rzeczywisty kąt widzenia 150° - uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Szklana optyka z przysłoną F1.8 – przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach – niezależna od automatycznej regulacja umożliwia ręczne dostosowanie poziomu jasności
 • Ostrzeżenia o fotoradarach – wbudowana baza fotoradarów z opatentowanym systemem inteligentnych ostrzeżen. Urządzenie w dynamiczny sposób analizuje odległości i prędkości zbliżania się do radaru. Baza posiada bezpłatne aktualizacje przez cały okres eksploatacji urządzenia.
 • Wbudowany moduł GPS – automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek.
 • Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS) - układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu (FA) i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS)
 • Trzyosiowy sensor przeciążeń – rejestruje kierunek i siłę, w tym uderzenia, skręty i przyspieszenie
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w pojazd gdy kierowcy nie ma w pobliżu. Wymaga urządzenia SmartBox, które nie jest częścią zestawu.
 • Obrotowy uchwyt – ustaw urządzenie pod dowolnym kątem dla najlepszych nagrań
 • Karta MicroSD – obsługa kart do 128 GB Class 10
 • Możliwość podłączenia kamery tylnej Mio A30 (brak w zestawie)

Zestaw zawiera:

Mio MiVue 795, ładowarka samochodowa, uchwyt mocujący do szyby (przyssawka), podręcznik użytkownika (QSG)

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary: 90,2 x 49 x 35,05 mm
 • Waga: 103 g
 • Wielkość i typ wyświetlacza: 2,7 cala (16:9)
 • Rozdzielczość nagrywania: 2.5K QHD 1600p 25kl/s, 1440p 30kl/s, Full HD 1080p 30kl/s
 • Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
 • Format wideo: .MP4 (H.264)

Gwarancja producenta 24 miesiące

 

Add a review

You're reviewing: MIO MiVue 795 REJESTRATOR GPS QHD NIGHT VISION PRO

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Koszty dostawy:

Wszystkie zamówienia powyżej 400 zł brutto przy przedpłacie na konto - wysyłka pocztą lub do paczkomatu GRATIS !!

Koszty dostawy przy zamówieniu do 400 zł brutto.

Odbiór osobisty
- odbiór osobisty w siedzibie firmy Cartexim - 0,00 zł

Paczkomaty Inpost
- przedpłata na konto - 9,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 12,00 zł

Poczta Polska
- przedpłata na konto - 11,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 16,00 zł

Kurier GLS
- przedpłata na konto - 15,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 20,00 zł

Sposób i termin zapłaty

- przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

- gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy);

- gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia);

- Płatność elektroniczna; poprzez szybkie płatności PayU

MIO MiVue 795 REJESTRATOR GPS QHD NIGHT VISION PRO

PLN

599,00 zł

0

Advertisement