Montaż car - audio, nawigacji GPS, zabezpieczeń i akcesoriów

Oferujemy najwyższej jakości specjalistyczne usługi w zakresie nagłaśniania pojazdów. Jesteśmy przekonani, że wielu miłośników komfortowej i przyjemnej jazdy chciałoby w swych samochodach odbierać dźwięk najwyższej jakości, jak również uzyskać możliwie najlepszą scenę dźwiękową. Aby to było możliwe potrzebny jest przede wszystkim profesjonalny montaż sprzętu audio, jak również video.

Specjaliści pracujący w naszej firmie zrealizują każde Twoje zlecenie, poczynając od montażu głośników w fabrycznie miejsca, aż po zabudowanie samochodu najbardziej nawet skomplikowanymi systemami audio video. Nasza praca jest dla nas pasją a każdy samochód wyzwaniem. Doświadczenie, profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie w to, co robimy sprawiają, że nagłośnione przez nas auta łączą w sobie najwyższą jakość dźwięku, estetykę montażu oraz funkcjonalność. Naszą dewizą są zadowolenie oraz komfortowa, przyjemna i bezpieczna jazda każdego Klienta.

 

AUDIO

W dzisiejszych czasach, większość z nas posiada swój własny samochód w którym spędzamy coraz więcej czasu. Z tego też powodu popyt na profesjonalne zestawy Car Audio jest coraz większy. W naszej firmie możesz rozbudować swój system audio lub zbudować go zupełnie od podstaw. Wyeksponujemy lub ukryjemy wszystkie komponenty wedle Twojego uznania. Zainstalujemy nową jednostkę sterującą lub zbudujemy całe nagłośnienie w oparciu o Twój fabryczny radioodtwarzacz. Stworzymy dla Ciebie Twoją prywatną sale odsłuchową na czterech kołach uwzględniając przede wszystkim Twoje potrzeby audiowizualne. Elementy systemów audio które montujemy na warsztacie: radioodtwarzacze samochodowe, głośniki, subwoofery (skrzynie basowe, tuby), wzmacniacze itd.

 

MULTIMEDIA

Multimedia to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku elektroniki samochodowej która zaczyna wyznaczać nowe trendy i standardy. Dzisiaj do samochodu możemy zabrać także obraz a nie tylko dźwięk. Nasza firma zainstaluje w Twoim samochodzie prywatne kino. Możemy uczynić podróż znacznie przyjemniejszą zarówno dla pasażerów jak i samego kierowcy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Odtwarzacze DVD, monitory LCD i masa innych urządzeń multimedialnych powoli zaczyna się "wkradać" do samochodu przeciętnego użytkownika. Ty również możesz dołączyć do szczęśliwych posiadaczy multimediów, a wszystko za sprawą naszej firmy która zaprojektuje i wykona wizualizacje Twojego samochodu.

 

NAWIGACJA GPS

Nawigacja GPS w samochodach rozwija się równie szybko jak w/w multimedia. Tradycyjne papierowe mapy zaczynają być wypierane przez elektroniczne systemy nawigacji. Jeśli dużo podróżujesz i masz dość czytania niedokładnych i rzadko aktualizowanych map i atlasów nawigacja jest urządzeniem właśnie dla Ciebie. W naszej firmie możesz zainstalować nawigacje od prostych, przenośnych modeli, po te, które chciałbyś zamontować w Twoim samochodzie.

 

MONTAŻ ZABEZPIECZEŃ, CB RADII I ZESTAWÓW GŁOŚNOMÓWIĄCYCH

Prowadzimy:

MONTAŻ ALARMÓW PILOTOWYCH

Zajmujemy się montażem alarmów do pojazdów każdego rodzaju. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć, pojazdy osobowe, ciężarowe, motocykle. Posiadamy bardzo szeroką ofertę systemów alarmowych atestowanych, honorowanych przez ubezpieczalnie. Oprócz montażu alarmów zajmujemy się również montażem kompletnych systemów centralnego zamka sterowanych pilotem.
Systemy alarmowe doposażyć można w czujniki, które w dodatkowy sposób zabezpieczają samochód na przykład przed niepożądanym holowaniem lub próbą podniesienia w celu kradzieży felg aluminiowych. Czujnik taki jest cyfrowym urządzeniem, które zapamiętuje sobie pozycję w której znalazł się pojazd w momencie uzbrojenia systemu alarmowego i zmiana jej nawet o 2 stopnie powoduje wyzwolenie się alarmu.

 

MONTAŻ ALARMÓW BEZPILOTOWYCH

 Większość samochodów produkowanych na dzień dzisiejszy wyposażona jest w pilot zintegrowany z kluczem do stacyjki, sterujący centralnym zamkiem. Aby uniknąć konieczności dokładania dodatkowego pilota do alarmu, stosuje się w samochodach alarmy współpracujące z takim właśnie pilotem fabrycznym. Dla użytkownika takiego systemu funkcje zamykania otwierania pojazdu się nie zmieniają, jednakże otwarcie/zamknięcie samochodu z fabrycznego pilota powoduje uzbrojenie/rozbrojenie systemu alarmowego. W najnowszych pojazdach alarmy takie współpracują, z fabryczną cyfrową magistralą CAN która to komunikuje się z wszystkimi czujnikami w samochodzie dając większe możliwości i lepszy stopień zabezpieczenia.

 


MONTAŻ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEŃ

Aby zwiększyć poziom zabezpieczenia pojazdów stosuje się dodatkowe urządzenia, montowane w niestandardowych miejscach. Są to tak zwane ukryte przełączniki, o których istnieniu wie wyłącznie właściciel pojazdu. Takie ukryte wyłączniki wyposażone są w funkcję serwisową, czyli jeśli udajemy się z samochodem na przykład na serwis możemy zdezaktywować działanie takiego ukrytego wyłącznika po to by nikt niepowołany nie do wiedział się o jego umiejscowieniu. Następną możliwością są immobilisery bez których pojazd nie jest w stanie odpalić. Na dzień dzisiejszy bardzo popularne stały się urządzenia dające możliwość lokalizacji, monitoringu i kontroli pojazdu. Są to urządzenia nadzorowane przez specjalistyczną firmę lub też nadzorowane (sterowane) przez osobisty telefon komórkowy.

 

MONTAŻ BLOKADY SKRZYNI BIEGÓW

Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń mechanicznych są blokady skrzyni biegów. Blokada w sposób pewny blokuje lewarek skrzyni biegów uniemożliwiając wrzucenie innego biegu. Montujemy blokady do wszystkich typów samochodów osobowych niezależnie czy posiadają skrzynie manualne, czy też automatyczne. Blokady do samochodów wyposażonych w skrzynie automatyczne blokują je na pozycji parking co powoduje całkowite unieruchomienie pojazdu.
Montowane przez nas blokady skrzyni biegów są pełnoprawnym urządzeniem pozwalającym ubezpieczyć pojazd. Stosuje się kilka rodzajów blokad w zależności od modelu pojazdu. Mogą to być blokady wyposażone w bolec lub tak zwane bezbolcowe nie wymagające wyciągania i wkładania bolca ryglującego. W blokadach nowego typu, ryglowanie odbywa się poprzez przekręcenie zamka bez wykorzystania klucza.

 

MONTAŻ CZUJNIKÓW COFANIA I PARKOWANIA

Montujemy zaawansowane czujniki cofania sygnalizujące dźwiękiem lub pokazujące na wyświetlaczu odległość samochodu od przeszkody znajdującej się za nim. Jest to nieoceniona pomoc przy parkowaniu na ciasnych parkingach lub w zatłoczonych miastach. Nasze urządzenia w zależności od wersji mają możliwość montażu w przednim zderzaku i w tym momencie mogą służyć jako czujnik parkowania. Z zainstalowanym systemem czujników parkowania, ryzyko kolizji w trakcie manewrów takich jak jazda do tyłu czy parkowanie, jest minimalne. Mamy również urządzenia, które nadają się do montażu w samochodach o skomplikowanym kształcie (koło zapasowe na tylnej klapie, hak holowniczy itp.). Popularność samochodów typu SUV i innych dużych samochodów wpływa na wzrost ryzyka uderzenia w inne pojazdy, drzwi garażowe, a nawet ludzi. Nie musisz jednak posiadać dużego samochodu, aby korzystać z zalet czujników parkowania. Kierowcy małych pojazdów również zmagają się z sytuacjami, takimi jak słaba widoczność, ciasny parking czy podczas jazdy do tyłu. Doświadcz pewnego, bezproblemowego i bezstresowego parkowania.

 

MONTAŻ SPECJALIZOWANYCH ZAMKÓW CENTRALNYCH

Pod pojęciem ,zamki centralne’ rozumiemy siłowniki elektryczne montowane w drzwiach umożliwiające centralne zamykanie i otwieranie pojazdu kluczykiem z drzwi kierowcy. Po podłączeniu do alarmu lub modułu zdalnego sterowania otwieranie i zamykanie pojazdu następuje z pilota. Po zamontowaniu centralnego zamka zdecydowanie poprawia się komfort użytkowania pojazdu. Dużym atutem jest  możliwość otwarcia drzwi gdy zamarzną lub ulegną uszkodzeniu bębenki zamków w drzwiach. Montujemy zamki centralne w samochodach dwu i czterodrzwiowych jak również w autach dostawczych z drzwiami przesuwnymi. Jeśli nie występują przeszkody techniczne to możliwy jest montaż zamka w klapie bagażnika.

 

MONTAŻ CB RADII,  ANTEN ORAZ AKCESORII

W ostatnim czasie na popularności zyskały radiotelefony mobilne zwane popularnie cb radiami. Urządzenia te pozwalają na swobodną komunikację między kierowcami i wymianę informacji o sytuacji na drodze (korki, wypadki na drodze, patrole policji, fotoradary itp.).  Ze względu na szeroki asortyment radiotelefonów i akcesorii jesteśmy w stanie dobrać oraz zainstalować zestawy radiotelefonów dostosowane do potrzeb i zasobności portfela klienta.  

 

MONTAŻ AUTOMATYCZNYCH WYŁĄCZNIKÓW ŚWIATEŁ

Automatyczne sterowanie światłami pojazdu uwalnia kierującego od każdorazowego nadzorowania czy światła zostały włączone (przed rozpoczęciem jazdy) jak też czy zostały wyłączone (po jej zakończeniu). Problem wydaje się banalny, ale gdy przepisy ustawy PRD nakładają obowiązek jazdy na światłach przez całą dobę, zautomatyzowanie tej czynności zwłaszcza w dzień, przy dobrej widoczności, kiedy kierujący nie widzi świateł swojego pojazdu, nabiera ogromnego znaczenia. Pozostawiając sterowanie światłami automatowi, kierujący ma 100% pewność, że zawsze w czasie jazdy światła będą zapalone i zostaną zgaszone po jej zakończeniu. Ta prosta czynność nie będzie już obciążać uwagi kierującego.

 

MONTAŻ ZESTAWÓW GŁOŚNOMÓWIĄCYCH I AKCESORII

Aby połączyć bezpieczeństwo jazdy samochodem z możliwością rozmawiania przez telefon komórkowy montujemy zestawy głośnomówiące takich firm jak Nokia i Parrot jak również akcesorii. Zestawy te oprócz możliwości wykonywania rozmów telefonicznych mają wiele dodatkowych funkcji.

 

W razie jakichkolwiek pytań na temat montażu oraz dostępnych terminów nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą pod numerem telefonu 032 255-81-51.

 

Advertisement