REJESTRATOR TRASY MIO MiVue™ 792 Wifi Pro GPS Sensor SONY STARVIS + karta 64GB Class 10

Okres gwarancji: 24 miesiące

Termin realizacji: wysyłamy natychmiast

Dostępność:
w magazynie

Oceń ten produkt jako pierwszy

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę oraz kątem widzenia 140°. Wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS™ CMOS firmy Sony, który zapisuje obraz lepiej niż można by było przypuszczać. W zestawie karta pamięci 64GB class 10.

Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka!

cena netto 600,81 zł cena brutto 739,00 zł
Availability: W magazynie

 REJESTRATOR TRASY MIO MiVue™ 792 Wifi Pro GPS Sensor SONY STARVIS

 

W zestawie karta 64GB Class 10

Twój świadek na drodze — z jakością zbliżoną do noktowizora

Koniec zmartwień za kierownicą

Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt szybko i zbyt nieuważnie. Rośnie liczba wypadków, również pozorowanych, które mają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najlepszy model wideorejestartora - MiVue 792.

Wideorejestrator który widzi w nocy prawie tak dobrze jak noktowizor.

Jest to najbardziej zaawansowany model naszych kamer do auta. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, udoskonalonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia doskonale uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze.

Zastosowanie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis™ o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni sprawia, że jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma doskonały kontrast i wysokie nasycenie kolorów, co ułatwia dokładny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery rozpoczyna się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu.

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę oraz kątem widzenia 140°. Wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS™ CMOS firmy Sony, który zapisuje obraz lepiej niż można by było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze standardowymi 30 w innych rejestratorach dostępnych na rynku. Doskonałe rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań wideo.

Rejestrator to również oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi że nie stracisz zniżek. Kamera ma nowoczesny wygląd który doskonale wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko stworzone z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta.

Chcesz się połączyć? To proste. 
 
Dzięki wbudowanemu modułowi WIFI możesz połączyć kamerę bezpośrednio ze swoim smartfonem. Nie musisz wkładać i wyjmować karty pamięci którą można zgubić. Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zastosowaniu aplikacji MiVue w swoim smartfonie. To najlepszy sposób na bezstresową jazdę: teraz możesz mieć pewność, że nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane również w Twoim telefonie. 
 
Bezpieczeństwo przede wszystkim 
 
Wiemy, że bezpieczeństwo na drodze ma dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Dlatego nasza kamera MiVue 792 ma wiele różnych funkcji bezpieczeństwa. MiVue 792 posiada zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają dodatkowe poczucie pewności. W sytuacji awaryjnej kamera MiVue 792 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie.
Dodatkowo kamera MiVue 792 posiada wbudowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia
 
Możliwość dostosowania do własnych potrzeb
 
MiVue 792 ma opcję instalacji dodatkowej, tylnej kamery A20. Dzięki temu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem. Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 792 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze przez bardzo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym. 
 
 
Funkcje:
 
Urządzenie Mio 792 Wifi Pro jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Bateria wbudowana w urządzenie słuzy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. jezyk menu.

 Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS — zapewnia szczegółowe nagrania, doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań. 
Wbudowane WIFI — łatwe przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue. 
Szeroki kąt widzenia 140° — uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach
Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do czujnika, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia
Wbudowany moduł GPS — automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
Zaawansowane systemy wspomagania kierowcyFCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
3- osiowy czujnik G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
Uchwyt obrotowy — możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.
Alarm przekroczenia prędkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
Dodawanie fotoradarów — możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB pojemności
 
Dane techniczne:
 
Wymiary: 90,2 x 48,8 x 37,05 mm
Waga: 112 g
Wielkość i typ wyświetlacza: 2,7 cala (16:9)
Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 60 klatek na sekundę
Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
Chipset DSP: AIT8428Q
Format wideo: .MP4 (H.264)
 


 
Zawartość opakowania:
 
•  Mio MiVue 792 WIFI Pro 
• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
• Podręcznik użytkownika (QSG)
 

W zestawie karta 64GB Class 10

 
 
Gwarancja producenta 24 miesiące

 

Add a review

You're reviewing: REJESTRATOR TRASY MIO MiVue™ 792 Wifi Pro GPS Sensor SONY STARVIS + karta 64GB Class 10

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Koszty dostawy:

Wszystkie zamówienia powyżej 400 zł brutto przy przedpłacie na konto - wysyłka pocztą lub do paczkomatu GRATIS !!

Koszty dostawy przy zamówieniu do 400 zł brutto.

Odbiór osobisty
- odbiór osobisty w siedzibie firmy Cartexim - 0,00 zł

Paczkomaty Inpost
- przedpłata na konto - 9,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 12,00 zł

Poczta Polska
- przedpłata na konto - 11,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 16,00 zł

Kurier GLS
- przedpłata na konto - 15,00 zł
- płatność przy odbiorze (pobranie) - 20,00 zł

Sposób i termin zapłaty

- przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

- gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego sprzedawcy);

- gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia);

- Płatność elektroniczna; poprzez szybkie płatności PayU

REJESTRATOR TRASY MIO MiVue™ 792 Wifi Pro GPS Sensor SONY STARVIS + karta 64GB Class 10

PLN

739,00 zł

0

Advertisement