Cobra

Firma Cobra Automotive Technologies założona we Włoszech w 1975 roku,  pracuje nieprzerwanie nad unikatowym know-how w dziedzinie rozwoju samochodowych systemów elektronicznych i jest liderem w Europie w projektowaniu produktów i usług zapewniających bezpieczeństwo pojazdów mechanicznych.  

 

Główną misją Cobry jest zapobieganie przestępczości samochodowej i zarządzanie ryzykami związanymi z pojazdami jak ryzyka kradzieży, porwania, oszustwa. Przeciwko złodziejom dopasuj swój alarm Cobra.

Cobra oferuje pełen asortyment systemów antykradzieżowych w pełni dedykowany do zabezpieczenia całego auta. Szeroki zasięg sensorów gwarantuje ochronę przeciwko intruzom podczas gdy dedykowane moduły Can ostrzegają i zabezpieczają przed złodziejami. Znaleźliśmy również rozwiązanie dla zapobieżenia sytuacji kradzieży kluczyków i próby oddalenia się złodzieja wraz z samochodem poprzez żądanie potwierdzenia kodem, każdorazowego uruchomienia pojazdu.

Wszystkie urządzenia Cobra spełniają najwyższe i najbardziej surowe standardy Producentów Samochodów. Są perfekcyjnie zintegrowane przez co nie ingerują w elektronikę pojazdu.


AUTOALARMY COBRA DOSTĘPNE WRAZ Z USŁUGĄ MONTAŻU W NASZEJ FIRMIE ORAZ DLA AUTORYZOWANYCH SERWISÓW I SALONÓW SAMOCHODOWYCH.

ALARM NIE JEST OFEROWANY W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ BEZ MONTAŻU.

Wszystkie CENY oraz termin montażu można ustalic telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu:

32 255-81-51

 

Brak produktów spełniających kryteria.

Przeglądaj wg

Kategoria
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Advertisement