Niedźwiedź Lock

 Firma Niedźwiedź-Lock to światowy producent mechanicznych zabezpieczeń drążka zmiany biegów. Ich prekursorem i wynalazcą jest prezes firmy, Zygmunt Niedźwiedź. 15 letnie doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń owocuje zaawansowanymi technologicznie produktami zapewniającymi bezpieczeństwo milionom użytkowników pojazdów mechanicznych. Oferta ponad 1500 blokad bolcowych i ryglowych jest wciąż rozszerzana o nowe konstrukcje, dopasowywane do pojawiających się modeli samochodów. 

 NIEDŹWIEDŹ-LOCK R. Niedźwiedź, Z. Niedźwiedź Sp. j.


Blokada Niedźwiedź-Lock jest sprzedawana do przedstawicieli handlowych w 23 krajach na 4 kontynentach. "Niedźwiadek" zyskał uznanie największych polskich importerów i producentów samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Audi, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Lancia, Lexus, Opel, Renault, Seat, Skoda, Toyota i Volkswagen. Sukcesem firmy Niedźwiedź-Lock było wprowadzenie naszego zabezpieczenia na listę oryginalnych akcesoriów firmy Skoda Auto Polska. Było to poprzedzone specjalistycznymi badaniami przeprowadzonymi w czeskim instytucie badawczym Skoda Auto a.s. w Mlada Boleslav. 

Firma oferuje dwie grupy zabezpieczeń. Pierwsze z nich to tradycyjna blokada bolcowa, prekursor mechanicznych zabezpieczeń drążka zmiany biegów montowanych wewnątrz konsoli pojazdu. Od 1991 roku blokada ta skutecznie podbija rynek w Polsce i na świecie.

"Niedźwiadek" wciąż jest modyfikowany i ulepszany, konsekwentnie dorównując kroku nowym rozwiązaniom technologicznym stosowanym przez producentów samochodowych. Blokada jest adaptowana do każdego nowego pojazdu pojawiającego się na rynku.

Obecnie w ofercie znajduje się ponad 1000 blokad bolcowych, z czego większość to blokady ramkowe, których montaż odbywa się na istniejące śruby i otwory technologiczne pojazdu, co do minimum ogranicza ingerencję w fabryczną konstrukcję samochodu. "Niedźwiadek" skutecznie zabezpiecza samochody zarówno z linkowym jak i rurowym układem dźwigni zmiany biegów. 

 BLOKADA BOLCOWA

BLOKADA TYPU K

BLOKADA TYPU R

BLOKADA TYPU W

BLOKADA TYPU Z

BLOKADA NIEDŹWIEDŹ LOCK DOSTĘPNA WRAZ Z USŁUGĄ MONTAŻU W NASZEJ FIRMIE ORAZ DLA AUTORYZOWANYCH SERWISÓW I SALONÓW SAMOCHODOWYCH.

BLOKADA NIE JEST OFEROWANA W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ BEZ MONTAŻU.

Wszystkie CENY oraz termin montażu można ustalic telefonicznie dzwoniąc pod numer 

32 255-81-51

Przeglądaj wg

Kategoria
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Advertisement