Space Guard GPS

SpaceGUARD - pierwszy w Europie (od 2001r.) system umożliwiający lokalizację pojazdów non-stop, w czasie rzeczywistym.

Jest to bazujące na transmisji GSM/GPRS rozwiązanie pozwalające lokalizować pojazdy w całej Europie. Operatorem i producentem systemu jest firma OptoScan. Jakość usług potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2001.

 

 Każdy współczesny system lokalizacji pojazdów składa się z trzech głównych elementów:
-urządzenia (nadajnika) w pojeździe
-aplikacji mapowej wyświetlającej pozycje
-serwera, przez który aplikacja mapowa "łączy" się z nadajnikiem

Urządenie zamontowane w pojeździe wykorzystuje do transmisji sieć GSM, a konkretnie usługę GPRS. Usługa ta pozwala tanio i często przesyłać informacje o pozycji nadajnika (są to bardzo małe ilości danych, rzędu 3-5 MB (megabajtów) miesięcznie. Urządzenie ma moduł systemu GPS, który umożliwia mu pomiar swojej pozycji, uzyskana w ten sposób pozycja jest przesyłana do serwera systemu. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to jedyna metoda zlokalizowania nadajnika, ale zdecydowanie najlepsza pod względem dokładności i pewności działania. W szczególnych przypadkach (np. kradzieży pojazdu) lokalizuje się nadajniki za pomocą sieci GSM lub też z pomocą radiolokacji.

Serwer jest centralnym elementem systemu w którym przechowywane jest archiwum tras pojazdów. Dostęp do archiwum, a także do bieżących pozycji jest przydzielany użytkownikom poprzez system kont. Każdy użytkownik ma swoje konto, do którego przypisane są jego nadajniki. Aplikacja mapowa łącząc się z serwerem podaje login i hasło do konta.

Aplikacja mapowa pokazuje aktualną pozycję jednego lub wielu pojazdów, oraz pozwala w wygodny sposób przejrzeć archiwa, a także wygenerować z nich raporty lub statystyki.

SYSTEM LOKALIZACJI POJAZDÓW SPACE GUARD DOSTĘPNY WRAZ Z USŁUGĄ MONTAŻU W NASZEJ FIRMIE ORAZ DLA AUTORYZOWANYCH SERWISÓW I SALONÓW SAMOCHODOWYCH.

SYSTEM LOKALIZACJI POJAZDÓW NIE JEST OFEROWANY W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ BEZ MONTAŻU.

Wszystkie CENY oraz termin montażu można ustalic telefonicznie dzwoniąc pod numer 

 32 255-81-51

Przeglądaj wg

Kategoria
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Advertisement