Zabezpieczenia samochodowe

WSZYSTKIE URZĄDZENIA ZABEZPIECZJĄCE SĄ DOSTĘPNE WRAZ Z USŁUGĄ MONTAŻU W NASZEJ FIRMIE ORAZ DLA AUTORYZOWANYCH SERWISÓW I SALONÓW SAMOCHODOWYCH.

URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE NIE SĄ OFEROWANE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ BEZ MONTAŻU.

Wszystkie CENY oraz termin montażu można ustalic telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu:

32 255-81-51

MONTAŻ ALARMÓW PILOTOWYCH

Zajmujemy się montażem alarmów do pojazdów każdego rodzaju. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć, pojazdy osobowe, ciężarowe, motocykle. Posiadamy bardzo szeroką ofertę pilotowych systemów alarmowych atestowanych, honorowanych przez ubezpieczalnie. Oprócz montażu alarmów zajmujemy się również montażem kompletnych systemów centralnego zamka sterowanych pilotem.
Systemy alarmowe doposażyć można w czujniki, które w dodatkowy sposób zabezpieczają samochód na przykład przed niepożądanym holowaniem lub próbą podniesienia w celu kradzieży felg aluminiowych. Czujnik taki jest cyfrowym urządzeniem, które zapamiętuje sobie pozycję w której znalazł się pojazd w momencie uzbrojenia systemu alarmowego i zmiana jej nawet o 2 stopnie powoduje wyzwolenie się alarmu.

MONTAŻ ALARMÓW BEZPILOTOWYCH

Większość samochodów produkowanych na dzień dzisiejszy wyposażona jest w pilot zintegrowany z kluczem do stacyjki, sterujący fabrycznym centralnym zamkiem. Aby uniknąć konieczności dokładania dodatkowego pilota do alarmu, stosuje się w samochodach alarmy współpracujące z takim właśnie pilotem fabrycznym. Dla użytkownika takiego systemu funkcje zamykania lub otwierania pojazdu się nie zmieniają, jednakże otwarcie/zamknięcie pojazdu z fabrycznego pilota powoduje uzbrojenie/rozbrojenie systemu alarmowego. W najnowszych pojazdach alarmy takie współpracują, z fabryczną cyfrową instalacją magistrali CAN, która to komunikuje się z wszystkimi czujnikami w pojeździe dając większe możliwości i lepszy stopień zabezpieczenia..

MONTAŻ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEŃ

Aby zwiększyć poziom zabezpieczenia pojazdów stosuje się dodatkowe urządzenia, montowane w niestandardowych miejscach. Są to tak zwane ukryte wyłączniki, o których istnieniu wie wyłącznie właściciel pojazdu. Takie ukryte wyłączniki wyposażone są w funkcję serwisową, czyli jeśli oddajemy pojazd osobie niepowołanej, na przykład na serwis, możemy zdezaktywować działanie takiego ukrytego wyłącznika po to by nikt nieupoważniony nie do wiedział się o jego umiejscowieniu. Następną możliwością jest instalacja immobilisera, który sprawnie nie pozwala na uruchomienie pojazdu nie jest w stanie odpalić. Na dzień dzisiejszy bardzo popularne stały się urządzenia dające możliwość lokalizacji, monitoringu i kontroli pojazdu. Są to urządzenia nadzorowane przez specjalistyczną firmę lub też nadzorowane (sterowane) osobiście przez telefon komórkowy.

Advertisement