Montaż zestawów głośnomówiących

MONTAŻ ZESTAWÓW GŁOŚNOMÓWIĄCYCH I AKCESORII

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich, a także innych kierowców. Spraw, aby rozmowy przez telefon w aucie nie odwracały Twojej uwagi. Zainstaluj zestaw głośnomówiący i ciesz się jazdą. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku, która wykonuje montaże zestawów głośnomówiących w autach flotowych jak również prywatnych.

Montowane przez nas zestawy głośnomówiące charakteryzują się dużą estetyką wykonania. Wyświetlacze wraz ze sterownikami montujemy na specjalnych konsolach, które przytwierdzane są do deski rozdzielczej bez konieczności wiercenia dziur.

Dodatkowo dla polepszenia jakości dźwięku montujemy interfejsy głośnikowe, które przenoszą dźwięk na głośniki samochodowe. W większości nowych zestawów głośnomówiących można przełączyć dźwięk na głośniki samochodowe bez dodatkowego modułu. Stosuje się w takim przypadku dedykowane wiązki połączeniowe.

Korzystanie z telefonu komórkowego bez systemu głośnomówiącego czy dodatkowej słuchawki w czasie prowadzenia samochodu jest zabronione. Należy bezwzględnie przestrzegać tego przepisu, nie tylko dla zaoszczędzenia 200 zł (tyle może wynieść mandat), ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa swojego i podróżujących

Ceny orientacyjne:

Cena montażu zestawu głośnomówiącego 200,00 zł Brutto.
Koszt dedykowanej wiązki do pojazdu to ok. 80,00 zł Brutto.
Czas potrzebny na zamontowanie zestawu to ok. 2-3 godzin w zależności od pojazdu.

Wszystkie pytania dotyczące cen oraz terminów montażu można ustalic telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu:

+48 32-255-81-51

lub:

+48 660-742-060 

Advertisement